Konstrukcje z szkła potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budynków zewnętrzne bywa częstą drogą przystrojenia zabudowy obniżając pierwsze koszta inwestycyjne, jednak żeby prawidłowo zaszklić budynek wymagamy użycja najwyższej jakości produktów montażowych takich jak okucia do szkła oferowanych przez Glassini Sp. J..
Wysokiej gatunkowości elementy z stali szczotkowanej, z której wykonano okucia do szkła hartowanego certyfikowane i atestowane wykonane przez niezależne ośrodki badań nad tego typu projektów rozwiewają wszelkie nieścisłości dotyczące potencjale tego typu połączeń.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich sektorów produkcji twoje okucia do szkła pozwalają wykorzystanie oraz uporządkowanie połączeń konstrukcji drewnianych zestawiając z szkłem hartowanym przez ponad 100 lat, wyłącznie stosując podstawowe zasady utrzymania czystości wskazane w manualu.
Zabudowa szklana w porównaniu do balustrady z przęsłami umożliwia nam dodatkowo opcję łatwego zakonserwowania konstrukcji, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać punkty w należytej czystości, natomiast elementy okucia do szkła wystarczy przemyć płynem nałożonym na ściereczkę z miękkimi włókienkami.
Wybór el. wykończeniowych jest łatwy, więc wybieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez GLASSINI Sp.J..